KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8681640
nr 868 1640
Blandteknik
Sjölander, ridande kvinna, signerad, 65x40, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:53:26
5/1 20:59:28
100 kr
6/1 18:24:23